Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 1-4 Fri-Sat 16-17/09/22
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  XYDAS IOANNIS (J) GRE A M 244 188 267 245 239 262 1445 240,83 1445     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  PARASAKIS STAYROS GRE A M 245 227 237 198 223 257 1387 231,17 1387     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE A M 214 267 224 247 178 217 1347 224,50 1347     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE A M 183 224 224 216 223 266 1336 222,67 1336     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE A M 255 202 225 212 231 209 1334 222,33 1334     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  KALAFATAS STAYROS GRE A M 236 226 186 242 209 235 1334 222,33 1334     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 203 194 210 247 200 258 1312 218,67 1312     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 215 216 188 245 221 220 1305 217,50 1305     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  KOLTSIDOPOULOS KONSTANTINOS GRE A M 224 266 223 222 193 170 1298 216,33 1298     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 192 222 248 189 255 188 1294 215,67 1294     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 237 211 175 200 233 234 1290 215,00 1290     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 227 171 247 228 226 186 1285 214,17 1285     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 221 209 243 197 227 183 1280 213,33 1280     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  SERELIS NIKOLAOS GRE A M 163 235 224 205 214 213 1254 209,00 1254     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  PIKOULIS IOANNIS GRE A M 243 195 227 176 205 202 1248 208,00 1248    
16  STRATIS HRISTOS GRE A M 226 222 182 175 235 199 1239 206,50 1239    
17  STOUPIS ANASTASIOS GRE A M 147 235 207 202 201 246 1238 206,33 1238    
18  HATZANTONIS IOANNIS GRE A M 168 194 232 256 171 215 1236 206,00 1236    
19  KOUTSOGIANNIS STYLIANOS T. GRE A M 237 212 179 198 202 207 1235 205,83 1235    
20  TSAKITI ANNA GRE A F 8 234 203 189 192 180 184 1182 197,00 1230    
21  STAMATIOU ALEXIOS GRE A M 236 199 234 212 191 152 1224 204,00 1224    
22  SEZENIAS MIHAIL GRE A M 199 223 192 190 235 179 1218 203,00 1218    
23  PANTELIDIS ANASTASIOS GRE A M 225 199 238 171 180 204 1217 202,83 1217    
24  GEORGIOU FRIXOS CYP A M 156 212 246 224 184 192 1214 202,33 1214    
25  ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 225 216 225 187 182 176 1211 201,83 1211    
26  GREKAS GEORGIOS GRE A M 193 217 214 213 186 179 1202 200,33 1202    
27  XYDAS PAYLOS GRE A M 194 192 234 211 184 178 1193 198,83 1193    
28  KTENAKIS IOANNIS GRE A M 197 220 245 172 184 169 1187 197,83 1187    
29  DORMOUSOGLOU ATHANASIOS GRE A M 231 178 174 157 226 221 1187 197,83 1187    
30  ALLALOUF TZOZEF GRE A M 205 177 193 185 169 257 1186 197,67 1186    
31  PANTIERA VASILIKI GRE B F 8 142 164 214 177 195 246 1138 189,67 1186    
32  STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 195 180 200 191 221 184 1171 195,17 1171    
33  MUCA ARJOLA GRE A F 8 206 205 189 169 164 182 1115 185,83 1163    
34  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 205 168 225 180 178 193 1149 191,50 1149    
35  PAPASTAYROU DIMOSTHENIS GRE A M 199 158 205 202 185 195 1144 190,67 1144    
36  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 168 160 183 186 205 184 1086 181,00 1134    
37  XATJIGEORGIOU STEFANOS CYP B M 163 224 212 156 168 192 1115 185,83 1115    
38  GEORGIADIS IOANNIS GRE B M 167 237 197 178 194 139 1112 185,33 1112    
39  THEODOSIADIS ANASTASIOS GRE B M 234 157 147 181 226 159 1104 184,00 1104    
40  KOTSALIS VASILEIOS GRE A M 215 202 200 145 178 153 1093 182,17 1093    
41  SPYROGLOU STEFANOS GRE A M 168 195 214 146 191 170 1084 180,67 1084    
42  MPISTIHA ASPASIA GRE A F 8 156 154 195 203 168 158 1034 172,33 1082    
43  ORESTIDIS PANAGIOTIS GRE A M 177 159 185 165 191 203 1080 180,00 1080    
44  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 179 145 157 203 195 197 1076 179,33 1076    
45  LEYKIMIOTIS HRISTOS P. GRE B M 213 163 190 193 162 150 1071 178,50 1071    
46  KARANDREAS NIKITAS GRE B M 231 152 129 190 184 172 1058 176,33 1058    
47  KRITIDI ALEXANDRA GRE B F 8 160 155 153 178 176 171 993 165,50 1041    
48  RAZOS DIONYSIOS (J) GRE B M 179 147 138 176 183 167 990 165,00 990    
49  KOKLAS DIONYSIOS GRE B M 155 180 176 148 197 127 983 163,83 983    
50  DROSOPOULOU HRYSANTHI GRE B F 8 157 151 184 134 156 137 919 153,17 967    
51  KYRIAKIDIS MIHAIL GRE B M 166 191 150 152 137 148 944 157,33 944    
52  GERASIMIDIS MILTOS GRE B M 132 163 158 154 168 169 944 157,33 944    
53  IOULIANOS SOTIRIS CYP B M 131 168 143 158 177 149 926 154,33 926    
54  SIDERAKIS SPYRIDON GRE B M 148 181 137 160 113 170 909 151,50 909    
55  SAKELLARIDI EVDOXIA GRE B F 8 131 153 154 134 154 135 861 143,50 909    
56  ARAVANTINOS ALEXANDROS GRE B M 145 157 186 152 131 128 899 149,83 899    
57  AKASIS VASILEIOS GRE B M 127 161 160 146 146 159 899 149,83 899    
58  PAPAMICHAIL MARKOS CYP B M 167 143 169 157 143 113 892 148,67 892    
59  ORESTIDOU EVAGGELIA GRE B F 8 155 159 145 133 121 125 838 139,67 886    
60  WINTER IRINA GRE B F 8 096 143 130 118 166 153 806 134,33 854    
 EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE A M 204 182 234 209 246 217 1292 215,33 1292    
 LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 163 197 191 253 180 237 1221 203,50 1221    
 KALAFATAS STAYROS GRE A M 211 212 246 169 173 205 1216 202,67 1216    
 ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 215 174 216 173 189 243 1210 201,67 1210    
 PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 179 181 257 212 193 179 1201 200,17 1201    
 KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 193 190 194 233 228 159 1197 199,50 1197    
 STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 214 165 203 227 212 147 1168 194,67 1168    
 STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 200 183 176 169 220 205 1153 192,17 1153    
 KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 174 168 188 180 178 186 1074 179,00 1122    
 GEORGIOU FRIXOS CYP A M 196 162 211 201 180 169 1119 186,50 1119    
 XATJIGEORGIOU STEFANOS CYP B M 147 162 220 226 187 134 1076 179,33 1076    
 MPISTIHA ASPASIA GRE A F 8 177 168 141 168 169 200 1023 170,50 1071    
 TSAKITI ANNA GRE A F 8 204 177 152 175 164 139 1011 168,50 1059    
 IOULIANOS SOTIRIS CYP B M 164 116 154 168 162 127 891 148,50 891    
 PAPAMICHAIL MARKOS CYP B M 141 106 146 175 137 135 840 140,00 840    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 5-7 Sun 18/09/22
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  KRIZINIS EVAGGELOS GRE A M 212 269 247 278 273 228 1507 251,17 1507     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE A M 226 233 279 240 258 236 1472 245,33 1472     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  XYDAS IOANNIS (J) GRE A M 258 241 229 254 224 170 1376 229,33 1376     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE A M 233 300 246 210 197 160 1346 224,33 1346     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  MONTSENIGOS ELEFTHERIOS GRE A M 247 235 196 237 213 209 1337 222,83 1337     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  ROROS STAMATIS GRE A M 183 198 200 226 256 269 1332 222,00 1332     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 180 249 275 172 229 217 1322 220,33 1322     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  STRATIS HRISTOS GRE A M 244 214 194 205 267 188 1312 218,67 1312     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 259 206 210 168 233 184 1260 210,00 1308     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  HATZANTONIS IOANNIS GRE A M 226 216 205 227 195 233 1302 217,00 1302     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  STAMATIOU ORESTIS GRE A M 197 169 223 288 210 214 1301 216,83 1301     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  PIKOULIS IOANNIS GRE A M 171 229 247 225 213 202 1287 214,50 1287     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  GEORGIOU FRIXOS CYP A M 232 228 191 235 214 184 1284 214,00 1284     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  KOLTSIDOPOULOS KONSTANTINOS GRE A M 238 214 193 172 226 222 1265 210,83 1265     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  VITZILAIOS IOANNIS GRE A M 234 195 195 214 199 201 1238 206,33 1238    
16  KTENAKIS IOANNIS GRE A M 182 143 202 200 300 204 1231 205,17 1231    
17  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 214 234 212 209 206 153 1228 204,67 1228    
18  TSIKOUNA STYLIANI GRE A F 8 144 187 210 167 187 258 1153 192,17 1201    
19  SKOURTIS ATHANASIOS GRE A M 200 172 207 235 202 176 1192 198,67 1192    
20  TOUMLELIS PAYLOS N. GRE B M 215 182 216 203 215 146 1177 196,17 1177    
21  ARAVANTINOS ALEXANDROS GRE B M 179 174 178 190 211 233 1165 194,17 1165    
22  MOUGKIDIS MARIOS GRE A M 207 193 175 214 162 213 1164 194,00 1164    
23  VOUVOUDAKIS DIMITRIOS GRE A M 231 180 190 204 170 182 1157 192,83 1157    
24  AYGERINOU HRYSOULA A. (J) GRE A F 8 200 158 153 211 164 203 1089 181,50 1137    
25  HALASTANIS GEORGIOS GRE A M 205 217 182 168 185 180 1137 189,50 1137    
26  ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 186 211 179 178 204 177 1135 189,17 1135    
27  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 160 198 179 208 190 198 1133 188,83 1133    
28  XYDAS PAYLOS GRE A M 157 176 193 186 182 226 1120 186,67 1120    
29  ZGOURI MITRO GRE A M 171 183 181 176 238 167 1116 186,00 1116    
30  RAZOS DIONYSIOS (J) GRE B M 227 210 192 129 167 176 1101 183,50 1101    
31  MPISTIHA ASPASIA GRE A F 8 143 171 168 148 226 189 1045 174,17 1093    
32  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 150 211 147 137 190 193 1028 171,33 1028    
33  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE A M 180 180 175 183 154 140 1012 168,67 1012    
34  ATHANASOPOULOS MARINOS GRE A M 165 149 167 184 137 204 1006 167,67 1006    
35  ISIDOROU MARIA GRE A F 8 152 188 164 157 159 124 944 157,33 992    
36  LEYKIMIOTIS HRISTOS P. GRE B M 171 125 151 170 200 149 966 161,00 966    
37  KILIMANTZOS VIKTOR GRE B M 151 108 162 148 166 160 895 149,17 895    
38  KONSTANTATOS DIONYSIOS GRE B M 125 146 155 135 134 102 797 132,83 797    
 ROROS STAMATIS GRE A M 222 215 181 228 236 185 1267 211,17 1267    
 PIKOULIS IOANNIS GRE A M 201 203 224 193 190 156 1167 194,50 1167    
 MOUGKIDIS MARIOS GRE A M 178 176 178 246 201 172 1151 191,83 1151    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 8-11 Mon-Tue 19-20/09/22
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  KRIZINIS EVAGGELOS GRE A M 268 258 219 226 215 238 1424 237,33 1424     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  KEKESIS NIKOLAOS GRE A M 246 247 245 255 214 202 1409 234,83 1409     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  PIKOULIS IOANNIS GRE A M 225 223 279 166 213 248 1354 225,67 1354     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  STEFANIDIS GEORGIOS GRE A M 205 206 224 216 234 261 1346 224,33 1346     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  ZGOURI MITRO GRE A M 201 203 250 196 228 255 1333 222,17 1333     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 226 235 253 163 173 222 1272 212,00 1320     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 246 258 182 194 224 186 1290 215,00 1290     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  ZOIS NIKOLAOS GRE A M 236 114 268 153 244 268 1283 213,83 1283     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 177 160 257 232 225 224 1275 212,50 1275     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  SERELIS NIKOLAOS GRE A M 215 148 231 195 222 258 1269 211,50 1269     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  LALAS GERASIMOS GRE A M 213 229 200 190 195 225 1252 208,67 1252     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  KALYVAS ALKIS GRE A M 200 176 216 199 218 230 1239 206,50 1239     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  HALEPLIS GEORGIOS GRE B M 159 216 217 227 192 227 1238 206,33 1238     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  KOUTSOGIANNIS STYLIANOS T. GRE A M 177 251 160 219 247 178 1232 205,33 1232     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  GKOLFINOPOULOS GEORGIOS GRE A M 216 202 223 224 150 212 1227 204,50 1227    
16  PANTELIDIS ANASTASIOS GRE A M 211 257 182 183 190 194 1217 202,83 1217    
17  LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 227 191 210 168 227 191 1214 202,33 1214    
18  KTORIS ANDREAS CYP A M 191 202 214 163 216 227 1213 202,17 1213    
19  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE A M 192 203 222 206 165 223 1211 201,83 1211    
20  PANTELIDIS ALEXANDROS GRE A M 248 125 224 243 171 198 1209 201,50 1209    
21  GREKAS GEORGIOS GRE A M 169 173 197 233 211 223 1206 201,00 1206    
22  VOUVOUDAKIS DIMITRIOS GRE A M 192 225 213 202 184 188 1204 200,67 1204    
23  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 246 175 161 199 199 173 1153 192,17 1201    
24  TSIRNIKAS SOTIRIOS GRE A M 194 209 246 178 171 196 1194 199,00 1194    
25  STRATIS HRISTOS GRE A M 146 244 212 235 204 136 1177 196,17 1177    
26  ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 197 235 199 157 202 184 1174 195,67 1174    
27  AVRAMIDIS SAVVAS GRE A M 206 202 202 212 180 168 1170 195,00 1170    
28  STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 215 238 211 214 150 141 1169 194,83 1169    
29  TSAKALOS STYLIANOS GRE A M 214 160 176 223 225 167 1165 194,17 1165    
30  HARITOPOULOS ANDREAS GRE A M 207 173 209 188 214 169 1160 193,33 1160    
31  TSIKOUNA STYLIANI GRE A F 8 187 213 187 191 158 169 1105 184,17 1153    
32  AYGERINOU HRYSOULA A. (J) GRE A F 8 154 181 235 179 166 174 1089 181,50 1137    
33  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 134 177 227 199 206 172 1115 185,83 1115    
34  KARANDREAS NIKITAS GRE B M 212 225 160 160 159 199 1115 185,83 1115    
35  TRYPAKIS MIHAIL GRE A M 171 209 226 174 162 161 1103 183,83 1103    
36  XATJIGEORGIOU STEFANOS CYP B M 203 178 204 192 155 154 1086 181,00 1086    
37  KOFIDIS DIONYSIOS GRE A M 181 168 221 133 183 195 1081 180,17 1081    
38  DERMITZAKIS STYLIANOS GRE B M 189 127 172 225 178 181 1072 178,67 1072    
39  CHRISTOPOULOS ALEXANDROS ROU B M 195 174 188 161 134 215 1067 177,83 1067    
40  ISIDOROU MARIA GRE A F 8 185 159 162 186 154 161 1007 167,83 1055    
41  HALAS ANTONIOS GRE A M 179 166 145 182 171 179 1022 170,33 1022    
42  DIMITROVA TSVETELINA BGR B F 8 144 202 147 139 170 171 973 162,17 1021    
43  WINTER IRINA GRE B F 8 154 171 158 138 180 161 962 160,33 1010    
44  SERVOS NIKOLAOS GRE B M 167 152 182 171 187 149 1008 168,00 1008    
45  ANASTASIOU PANAGIOTIS GRE B M 175 153 145 177 184 155 989 164,83 989    
46  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 159 160 190 159 167 143 978 163,00 978    
47  GEORGIOU MARIA GRE A F 8 181 134 130 136 173 174 928 154,67 976    
48  THEODOSIADIS ANASTASIOS GRE B M 164 157 146 169 181 146 963 160,50 963    
49  GERASIMIDIS MILTOS GRE B M 143 169 161 113 163 180 929 154,83 929    
50  VELTSISTA ANTONIA GRE B F 8 121 156 185 163 124 125 874 145,67 922    
 STEFANIDIS GEORGIOS GRE A M 237 279 214 204 196 210 1340 223,33 1340    
 MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 183 192 233 200 236 227 1271 211,83 1271    
 SERELIS NIKOLAOS GRE A M 202 191 236 236 226 176 1267 211,17 1267    
 ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 204 215 177 223 178 200 1197 199,50 1245    
 LYHNARAS KONSTANTINOS GRE A M 211 214 220 168 190 194 1197 199,50 1197    
 STEFANIDIS GEORGIOS GRE A M 179 205 219 192 236 1031 206,20 1031    
 WINTER IRINA GRE B F 8 117 156 153 184 128 157 895 149,17 943    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 12-13 Wed 21/09/22
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  MONTSENIGOS ELEFTHERIOS GRE A M 253 264 279 277 268 257 1598 266,33 1598     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  ROROS STAMATIS GRE A M 181 246 265 200 246 223 1361 226,83 1361     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  STATHATOS IOANNIS GRE A M 176 218 210 236 238 277 1355 225,83 1355     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 191 200 278 289 194 200 1352 225,33 1352     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  XYDAS IOANNIS (J) GRE A M 231 227 234 221 203 235 1351 225,17 1351     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 243 204 180 241 211 220 1299 216,50 1299     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  MARIUS PITICARIU ROU A M 232 216 235 204 207 204 1298 216,33 1298     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  STOUPIS ANASTASIOS GRE A M 207 219 206 206 232 226 1296 216,00 1296     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 230 212 152 220 209 267 1290 215,00 1290     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  DUCA CYNTHIA MLT A F 8 210 184 233 169 236 207 1239 206,50 1287     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  KTORIS ANDREAS CYP A M 211 213 236 214 237 175 1286 214,33 1286     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  METEKSINOVA MARIANA BGR A F 8 173 211 194 265 238 149 1230 205,00 1278     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  STAMATIOU ORESTIS GRE A M 208 170 300 176 212 205 1271 211,83 1271     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  PANTELIDIS ALEXANDROS GRE A M 200 196 238 268 210 158 1270 211,67 1270     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  TSAKALOS STYLIANOS GRE A M 192 225 188 200 200 253 1258 209,67 1258    
16  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 180 233 181 265 188 203 1250 208,33 1250    
17  TSIKOUNA STYLIANI GRE A F 8 216 238 202 164 177 201 1198 199,67 1246    
18  KOUTSOGIANNIS STYLIANOS T. GRE A M 219 240 208 190 224 158 1239 206,50 1239    
19  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 155 203 196 179 212 290 1235 205,83 1235    
20  GREKAS GEORGIOS GRE A M 180 153 257 192 212 217 1211 201,83 1211    
21  KYRIAKOU IRAKLIS CYP A M 219 208 184 247 145 190 1193 198,83 1193    
22  ANA-MARIA ACATRINI ROU A F 8 183 223 201 203 153 178 1141 190,17 1189    
23  KOFIDIS DIONYSIOS GRE A M 175 177 188 179 253 204 1176 196,00 1176    
24  STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 197 242 159 203 191 181 1173 195,50 1173    
25  ZGOURI MITRO GRE A M 191 203 186 180 217 176 1153 192,17 1153    
26  HALAS ANTONIOS GRE A M 190 191 184 210 198 179 1152 192,00 1152    
27  VOUVOUDAKIS DIMITRIOS GRE A M 184 187 193 175 181 214 1134 189,00 1134    
28  CHRISTOFI NIKOLAS (J) CYP A M 141 215 167 149 257 204 1133 188,83 1133    
29  MPOUZAS MIHAIL GRE A M 163 213 196 221 149 184 1126 187,67 1126    
30  MUCA ARJOLA GRE A F 8 151 164 153 193 210 201 1072 178,67 1120    
31  TZENOS IOANNIS GRE B M 163 195 223 175 173 189 1118 186,33 1118    
32  KALAFATAS STAYROS GRE A M 244 203 123 157 203 184 1114 185,67 1114    
33  TSAKITI ANNA GRE A F 8 215 169 188 160 125 200 1057 176,17 1105    
34  EFSTATHIOU RAFAEL CYP A M 192 205 173 188 160 174 1092 182,00 1092    
35  HARITOPOULOS ANDREAS GRE A M 159 206 163 213 183 161 1085 180,83 1085    
36  WINTER IRINA GRE B F 8 172 152 203 163 147 175 1012 168,67 1060    
37  DERMITZAKIS STYLIANOS GRE B M 169 166 180 206 187 144 1052 175,33 1052    
38  SAKELLARIDI EVDOXIA GRE B F 8 204 190 138 167 164 124 987 164,50 1035    
39  THEODOSIADIS ANASTASIOS GRE B M 201 212 144 167 148 159 1031 171,83 1031    
40  EL LATIF MOHT E. GRE A M 190 163 134 147 217 177 1028 171,33 1028    
41  HARALAMPOUS PAMPOS CYP A M 177 180 171 141 172 182 1023 170,50 1023    
42  MPRATIS VASILEIOS GRE A M 181 178 157 215 123 152 1006 167,67 1006    
43  KAZVIROPOULOS SPYRIDON GRE B M 164 207 209 135 144 133 992 165,33 992    
44  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 195 172 178 213 203 961 192,20 961    
45  KARAPANAGIOTIS HRISTOS GRE B M 135 144 145 178 169 159 930 155,00 930    
 MARIUS PITICARIU ROU A M 223 206 233 180 248 180 1270 211,67 1270    
 GREKAS GEORGIOS GRE A M 184 215 201 158 214 169 1141 190,17 1141    
 STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 190 182 203 191 171 202 1139 189,83 1139    
 WINTER IRINA GRE B F 8 147 154 167 152 153 136 909 151,50 957    
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 14-17 Thu 22/09/22
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE A M 214 258 246 236 221 258 1433 238,83 1433     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE A M 208 208 234 259 210 290 1409 234,83 1409     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  PARASAKIS STAYROS GRE A M 235 243 244 196 238 247 1403 233,83 1403     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  MARIUS PITICARIU ROU A M 193 259 189 227 204 290 1362 227,00 1362     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  SERELIS NIKOLAOS GRE A M 214 227 185 258 222 243 1349 224,83 1349     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  METEKSINOVA MARIANA BGR A F 8 213 182 248 168 256 222 1289 214,83 1337     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  CHRISTOFI NIKOLAS (J) CYP A M 185 186 222 257 232 234 1316 219,33 1316     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 215 259 182 276 210 173 1315 219,17 1315     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 257 182 210 215 238 211 1313 218,83 1313     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  KYRIAKOU IRAKLIS CYP A M 171 231 220 248 254 187 1311 218,50 1311     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  VITZILAIOS IOANNIS GRE A M 257 234 236 206 184 190 1307 217,83 1307     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  DUCA CYNTHIA MLT A F 8 235 224 166 200 197 237 1259 209,83 1307     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  PAPADOPOULOS ORESTIS CYP A M 243 194 147 260 237 224 1305 217,50 1305     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  STATHATOS IOANNIS GRE A M 226 225 246 180 210 191 1278 213,00 1278     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 183 190 200 227 227 181 1208 201,33 1256    
16  PANAGIOTOU CHARIS CYP A M 234 197 174 233 188 225 1251 208,50 1251    
17  HATZANTONIS IOANNIS GRE A M 268 163 171 221 200 225 1248 208,00 1248    
18  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 163 234 222 230 199 197 1245 207,50 1245    
19  ARVANITIS ATHANASIOS GRE B M 212 242 174 210 182 199 1219 203,17 1219    
20  LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 224 191 190 200 192 222 1219 203,17 1219    
21  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 203 200 187 217 199 213 1219 203,17 1219    
22  XATJIGEORGIOU STEFANOS CYP B M 245 229 171 184 211 172 1212 202,00 1212    
23  PANTELIDIS ANASTASIOS GRE A M 248 179 219 212 160 192 1210 201,67 1210    
24  ORESTIDIS PANAGIOTIS GRE A M 180 181 205 257 192 194 1209 201,50 1209    
25  KALOTERAKIS DIMITRIOS GRE A M 181 229 176 170 231 219 1206 201,00 1206    
26  HARALAMPOUS PAMPOS CYP A M 197 212 216 212 175 190 1202 200,33 1202    
27  MOUGKIDIS MARIOS GRE A M 185 203 211 213 184 203 1199 199,83 1199    
28  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 195 224 156 226 211 181 1193 198,83 1193    
29  PASTOU YIOLA CYP A F 8 169 179 210 178 211 187 1134 189,00 1182    
30  COSTANTINIDIS CONSTANTINOS CYP B M 150 255 184 204 186 197 1176 196,00 1176    
31  MARIOS NEOFYTOU CYP A M 178 200 214 205 172 200 1169 194,83 1169    
32  AGGELAKIS PANAGIOTIS GRE A M 177 181 224 217 188 177 1164 194,00 1164    
33  GREKAS GEORGIOS GRE A M 193 193 166 192 233 186 1163 193,83 1163    
34  KALAITZIS PANAGIOTIS GRE A M 214 154 227 193 194 166 1148 191,33 1148    
35  PAPASTAYROU DIMOSTHENIS GRE A M 192 268 172 154 151 204 1141 190,17 1141    
36  MPITSAKOU ANASTASIA GRE A F 8 204 189 163 163 186 188 1093 182,17 1141    
37  GEORGIOU FRIXOS CYP A M 161 206 180 179 180 222 1128 188,00 1128    
38  KARAOLIS KOSTANTINOS CYP B M 172 168 164 189 235 193 1121 186,83 1121    
39  MPOUZAS MIHAIL GRE A M 179 185 190 204 179 182 1119 186,50 1119    
40  SOFOCLEOUS DINOS CYP A M 203 194 159 190 191 172 1109 184,83 1109    
41  STRATIS HRISTOS GRE A M 178 192 167 178 192 201 1108 184,67 1108    
42  EL LATIF MOHT E. GRE A M 183 160 193 203 210 154 1103 183,83 1103    
43  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 135 192 160 199 192 222 1100 183,33 1100    
44  DIMITROVA TSVETELINA BGR B F 8 181 166 157 187 183 177 1051 175,17 1099    
45  SIDERAKIS SPYRIDON GRE B M 152 191 161 199 150 244 1097 182,83 1097    
46  ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 175 211 155 157 180 170 1048 174,67 1096    
47  STATHOPOULOS IOANNIS GRE A M 187 185 184 147 158 225 1086 181,00 1086    
48  ANA-MARIA ACATRINI ROU A F 8 140 210 159 155 201 161 1026 171,00 1074    
49  EFSTATHIOU RAFAEL CYP A M 164 181 171 181 173 202 1072 178,67 1072    
50  HALEPLIS GEORGIOS GRE B M 167 163 139 217 195 175 1056 176,00 1056    
51  PANTIERA VASILIKI GRE B F 8 181 149 172 177 151 170 1000 166,67 1048    
52  SAKELLARIDI EVDOXIA GRE B F 8 164 148 188 151 179 156 986 164,33 1034    
53  CHRISTOPOULOS ALEXANDROS ROU B M 184 124 174 215 161 160 1018 169,67 1018    
54  ANASTASIOU PANAGIOTIS GRE B M 146 170 171 156 161 184 988 164,67 988    
55  COSTANTINOU CHRISTOFOROS CYP B M 139 125 170 159 190 180 963 160,50 963    
56  GERASIMIDIS MILTOS GRE B M 151 145 164 165 203 134 962 160,33 962    
57  STOUPIS ANASTASIOS GRE A M 194 219 205 162 169 949 189,80 949    
58  THEODOSIADIS ANASTASIOS GRE B M 148 152 150 152 145 162 909 151,50 909    
59  PAPAMICHAIL MARKOS CYP B M 129 158 115 151 127 147 827 137,83 827    
 MARIUS PITICARIU ROU A M 242 222 240 238 189 160 1291 215,17 1291    
 KYRIAKOU IRAKLIS CYP A M 246 209 256 202 185 178 1276 212,67 1276    
 METEKSINOVA MARIANA BGR A F 8 241 229 173 138 180 224 1185 197,50 1233    
 CHRISTOFI NIKOLAS (J) CYP A M 176 192 184 195 215 268 1230 205,00 1230    
 MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 133 234 171 193 161 187 1079 179,83 1079    
 MPITSAKOU ANASTASIA GRE A F 8 162 153 184 158 199 163 1019 169,83 1067    
 ANA-MARIA ACATRINI ROU A F 8 167 139 162 197 186 149 1000 166,67 1048    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 18 Fri 23/09/22 10:00
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  AGGELAKIS THOMAS GRE A M 237 241 176 234 221 192 1301 216,83 1301     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  GREKAS GEORGIOS GRE A M 183 232 224 213 195 241 1288 214,67 1288     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  BYRNE AIDAN IRL A M 184 213 236 211 201 212 1257 209,50 1257     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 180 236 235 190 227 180 1248 208,00 1248     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  KALOTERAKIS DIMITRIOS GRE A M 215 189 215 191 216 183 1209 201,50 1209     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  AGGELAKIS PANAGIOTIS GRE A M 223 172 176 210 222 204 1207 201,17 1207     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  GHEORGHIU STEFAN ROU A M 200 191 211 174 225 160 1161 193,50 1161     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  VITORIOS EVAGGELOS GRE B M 173 165 200 240 178 157 1113 185,50 1113     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  PAXIMADAS STAYROS GRE B M 166 222 173 165 166 203 1095 182,50 1095     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  ANDRIOTIS DIMITRIOS GRE A M 192 193 165 220 139 168 1077 179,50 1077     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  VASILE RISCO ROU B M 192 177 189 154 203 162 1077 179,50 1077     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  MORARU CAMELIA ROU B F 8 232 146 133 192 139 180 1022 170,33 1070     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  KLINAKIS KONSTANTINOS GRE B M 169 196 180 160 146 189 1040 173,33 1040     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  MARIUS FLORIN GHEORGHIU ROU A M 187 179 145 158 202 160 1031 171,83 1031     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  CAZANGIU STEFAN ROU B M 157 172 176 150 169 195 1019 169,83 1019    
16  STAMELOS IOANNIS GRE B M 147 193 138 126 224 182 1010 168,33 1010    
17  DELIGKA ANASTASIA GRE A F 8 118 158 154 159 149 165 903 150,50 951    
18  VIOLETA CAZANGIU ROU B F 8 200 153 147 147 111 138 896 149,33 944    
19  GHEORGHIU RAZVAN ROU B M 112 144 151 120 106 116 749 124,83 749    
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 19 Fri 23/09/22 13:30
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  PAPADOPOULOS ORESTIS CYP A M 279 223 238 211 168 223 1342 223,67 1342     SQUADS 1-4 [Fri-Sat 16-17/09/22]
2  CHRISTOFI NIKOLAS (J) CYP A M 228 231 192 249 238 192 1330 221,67 1330     SQUADS 5-7 [Sun 18/09/22]
3  KYRIAKOU IRAKLIS CYP A M 207 231 206 155 257 211 1267 211,17 1267     SQUADS 8-11 [Mon-Tue 19-20/09/22]
4  BOGDAN PICIU ROU A M 244 196 191 223 217 174 1245 207,50 1245     SQUADS 12-13 [Wed 21/09/22]
5  ARAVANTINOS ALEXANDROS GRE B M 221 220 247 233 181 142 1244 207,33 1244     SQUADS 14-17 [Thu 22/09/22]
6  BYRNE AIDAN IRL A M 217 161 216 249 179 221 1243 207,17 1243     SQUADS 18 [Fri 23/09/22 10:00]
7  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 211 202 217 213 192 204 1239 206,50 1239     SQUADS 19 [Fri 23/09/22 13:30]
8  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 209 167 237 202 215 177 1207 201,17 1207     SQUADS 20 [Fri 23/09/22 17:00]
9  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 192 166 213 202 222 205 1200 200,00 1200     SQUADS 21 [Fri 23/09/22 20:30]
10  KTORIS ANDREAS CYP A M 189 178 158 225 230 204 1184 197,33 1184     SQUADS 22 [Sat 24/09/22 09:00]
11  KARAOLIS KOSTANTINOS CYP B M 167 195 211 278 162 139 1152 192,00 1152     SQUADS 23 [Sat 24/09/22 12:30]
12  RALUCA PICIU-GINDAC ROU A F 8 211 192 193 142 161 203 1102 183,67 1150     SQUADS 24 [Sat 24/09/22 16:00]
13  COSTANTINIDIS CONSTANTINOS CYP B M 215 170 183 177 204 192 1141 190,17 1141     SQUADS 25 [Sat 24/09/22 19:30]
14  MARIOS NEOFYTOU CYP A M 212 184 199 155 200 184 1134 189,00 1134     Desperado [Sat 07/09/20 23:00]
15  ANASTASIOU PANAGIOTIS GRE B M 224 192 193 155 151 179 1094 182,33 1094    
16  EFSTATHIOU RAFAEL CYP A M 190 167 181 165 147 206 1056 176,00 1056    
17  SOFOCLEOUS DINOS CYP A M 196 165 179 140 151 184 1015 169,17 1015    
18  LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 180 160 167 156 150 189 1002 167,00 1002    
19  COSTANTINOU CHRISTOFOROS CYP B M 148 138 156 158 160 189 949 158,17 949