Mobile Version
      Live Results (Current Squad/Step)       General Standing (Qualification)       Finals       Results Per Squad       Other Awards


(Τελικά Αποτελέσματα / Final Results)
  Best U18
Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
 STOUPIS ANASTASIOS (J) GRE Mixed
 STOUPIS ANASTASIOS (J) GRE B

(Τελικά Αποτελέσματα / Final Results)
  Best Woman
Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
 LEPTAKI DELIGIANNI NAYSIKA GRE Mixed
 KARAGIORGOU AGAPI GRE B

(Τελικά Αποτελέσματα / Final Results)
  Best Set
Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
 ROROS STAMATIS GRE Mixed
 KALYVAS ALKIS GRE B

(Τελικά Αποτελέσματα / Final Results)
  Best Position Category B
Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Pos.
Θέση
 STOUPIS ANASTASIOS (J) GRE 1
 VITZILAIOS IOANNIS GRE 2
 SEZENIAS MIHAIL GRE 3
 EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE 4
 SARANTOPOULOS IOANNIS GRE 5
 HARITOPOULOS NIKOLAOS GRE 6
 KALYVAS ALKIS GRE 7
 KOUTSOGIANNIS STYLIANOS T. GRE 8

(Τελικά Αποτελέσματα / Final Results)
  Best Position Mixed
Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Pos.
Θέση
 STOUPIS ANASTASIOS (J) GRE 1
 HATZILIAS MARKOS GRE 2
 SERELIS NIKOS GRE 3
 PARASAKIS STAYROS GRE 4
 STAYRINOU GEORGE CYP 5
 STEFANIDIS GEORGIOS GRE 6
 LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE 7
 PIKOULIS IOANNIS GRE 8
 ROROS STAMATIS GRE 9
 PANTELIDIS ALEXANDROS GRE 10
 STATHATOS IOANNIS GRE 11
 VITZILAIOS IOANNIS GRE 12
 IRODOTOU NEOKLIS CYP 13
 SEZENIAS MIHAIL GRE 14
 ZAMPETAKIS GIORGOS GRE 15
 MOURTZAKIS STYLIANOS GRE 16
 KYRIAKOS CONSTANTINOU CYP 17
 MPOUFESIS NIKOLAOS GRE 18
 EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE 19
 SARANTOPOULOS IOANNIS GRE 20
 HARITOPOULOS NIKOLAOS GRE 21
 VLAHOS SPYRIDON GRE 22
 LYRATZIS KONSTANTINOS GRE 23
 KALYVAS ALKIS GRE 24
 LEPTAKI DELIGIANNI NAYSIKA GRE 25
 POLITIS TZOUNIS ALEXANDROS GRE 26
 STEFOPOULOS VASILEIOS GRE 27
 KRIZINIS EVAGGELOS GRE 28
 DRYMONAS KONSTANTINOS GRE 29
 KOUTSOGIANNIS STYLIANOS T. GRE 30
 TSIKOUNA STYLIANI GRE 31
 LIONTAS ARISTEIDIS GRE 32
 GREKAS GEORGIOS GRE 33
 DIAKOUMAKOS ILIAS GRE 34
 KOSMAS KONSTANTINOS GRE 35
 MPOUZAS MIHAIL GRE 36