Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 1-3 Wed-Fri 26-28/02/20
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  PANTELIDIS ALEXANDROS GRE A M 255 267 224 256 234 159 1395 232,50 1395     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  PIKOULIS IOANNIS GRE A M 229 198 199 235 216 255 1332 222,00 1332     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  KALYVAS ALKIS GRE B M 8 219 174 188 244 228 221 1274 212,33 1322     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  MOURTZAKIS STYLIANOS GRE A M 258 183 230 216 193 233 1313 218,83 1313     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  HATZILIAS MARKOS GRE A M 221 256 225 212 220 179 1313 218,83 1313     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  POLITIS TZOUNIS ALEXANDROS GRE A M 202 188 211 224 189 216 1230 205,00 1230     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  VLAHOS SPYRIDON GRE A M 228 202 214 223 177 179 1223 203,83 1223     SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
8  KARAGIORGOU AGAPI GRE B F 15 193 226 177 167 189 180 1132 188,67 1222     SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
9  GREKAS GEORGIOS GRE A M 192 227 213 139 192 253 1216 202,67 1216     SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
10  KARAPETSANIS GEORGIOS GRE B M 8 143 215 212 184 191 213 1158 193,00 1206     Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
11  STRATIS HRISTOS GRE A M 201 204 181 212 188 218 1204 200,67 1204    
12  MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 268 153 148 209 216 200 1194 199,00 1194    
13  TSAKITI ANNA GRE A F 8 187 158 233 200 197 163 1138 189,67 1186    
14  DIEGO MANOLITO GRE A M 208 205 186 222 171 191 1183 197,17 1183    
15  SAFETIS IOANNIS GRE B M 8 190 193 187 220 184 158 1132 188,67 1180    
16  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 180 216 199 180 198 205 1178 196,33 1178    
17  SPYRIDAKIS MIHAIL GRE B M 8 134 204 191 206 198 197 1130 188,33 1178    
18  XYDAS IOANNIS (J) GRE B M 8 202 165 194 190 206 164 1121 186,83 1169    
19  KARATZIS ASTRINOS GRE B M 8 211 183 193 166 206 161 1120 186,67 1168    
20  LEPTAKI DELIGIANNI NAYSIKA GRE A F 8 188 160 206 171 151 235 1111 185,17 1159    
21  KOKLAS DIONYSIOS GRE B M 8 218 175 161 181 162 212 1109 184,83 1157    
22  MELETIOS POL GRE A M 200 156 211 216 192 170 1145 190,83 1145    
23  KEHAGIAS PAYLOS GRE A M 218 173 182 189 202 180 1144 190,67 1144    
24  HARITOPOULOS ANDREAS GRE A M 186 179 161 208 185 214 1133 188,83 1133    
25  ATHYMARITOU MARIA GRE A F 8 180 133 221 164 191 194 1083 180,50 1131    
26  KLAPAKIS STELIOS GRE B M 8 246 153 159 184 154 185 1081 180,17 1129    
27  EL LATIF MOHT E. GRE B M 8 192 154 203 175 169 182 1075 179,17 1123    
28  XYDAS PAYLOS GRE B M 8 199 182 152 172 179 191 1075 179,17 1123    
29  ZORMPA ALEXANDRA GRE A F 8 153 201 185 156 201 177 1073 178,83 1121    
30  ANTONOPOULOU PANAGIOTA GRE A F 8 166 179 178 205 180 163 1071 178,50 1119    
31  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 186 245 168 159 193 164 1115 185,83 1115    
32  AVRAMIS GIANNAKOS GRE A M 195 129 184 209 161 235 1113 185,50 1113    
33  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 155 182 242 162 192 179 1112 185,33 1112    
34  KEKESIS NIKOLAOS GRE A M 213 181 197 146 215 156 1108 184,67 1108    
35  ORESTIDIS PANAGIOTIS GRE B M 8 157 179 184 192 171 175 1058 176,33 1106    
36  KTENAKIS IOANNIS GRE B M 8 169 170 211 149 156 194 1049 174,83 1097    
37  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 201 162 163 188 182 201 1097 182,83 1097    
38  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 8 179 151 176 153 213 167 1039 173,17 1087    
39  LANOS GEORGIOS GRE A M 218 180 174 155 156 203 1086 181,00 1086    
40  PERIFANIS ILIAS GRE B M 8 132 169 165 233 182 154 1035 172,50 1083    
41  ZAMPETAKIS GIORGOS GRE A M 182 190 180 173 154 200 1079 179,83 1079    
42  KONSTANTINOU AIKATERINI GRE A F 8 162 158 152 175 199 184 1030 171,67 1078    
43  KOKIOS GEORGIOS GRE B M 8 174 164 181 147 193 171 1030 171,67 1078    
44  PANTELIDIS ANASTASIOS GRE A M 203 177 150 226 170 151 1077 179,50 1077    
45  SPYROGLOU STEFANOS GRE B M 8 133 198 181 153 185 179 1029 171,50 1077    
46  ISIDOROU MARIA GRE A F 8 196 196 145 178 149 165 1029 171,50 1077    
47  HONTIDIADOU TEREZA GRE A F 8 170 154 215 135 177 174 1025 170,83 1073    
48  XAGORARIS PANARETOS GRE B M 8 148 156 212 166 169 166 1017 169,50 1065    
49  PANTIERA VASILIKI GRE A F 8 155 159 147 173 205 172 1011 168,50 1059    
50  ARKALAKI EIRINI GRE A F 8 158 162 183 149 201 158 1011 168,50 1059    
51  MPYROSIS IOANNIS GRE A M 190 199 171 146 188 165 1059 176,50 1059    
52  STEFANOPOULOU STAYROULA GRE A F 8 162 181 180 142 166 178 1009 168,17 1057    
53  SPYRIDAKIS KONSTANTINOS GRE A M 171 193 204 150 189 146 1053 175,50 1053    
54  MINDRINOU MARIA GRE B F 15 166 180 138 167 160 152 963 160,50 1053    
55  DIAKOUMAKOS ILIAS GRE A M 181 181 166 163 190 171 1052 175,33 1052    
56  REYES ELIBETH GRE A F 8 156 181 151 185 130 199 1002 167,00 1050    
57  DOUKOPOULOS GEORGIOS GRE B M 8 119 193 189 146 168 187 1002 167,00 1050    
58  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 193 189 149 157 145 169 1002 167,00 1050    
59  ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 179 173 159 178 149 159 997 166,17 1045    
60  FOTOPOULOS KONSTANTINOS GRE B M 8 143 149 187 167 170 169 985 164,17 1033    
61  MAKRI AIKATERINI A. GRE B F 15 152 179 148 166 153 144 942 157,00 1032    
62  STAMATIADIS THEODOROS GRE A M 141 198 179 211 144 149 1022 170,33 1022    
63  TOUNTAS STAYROS GRE B M 8 166 170 148 196 111 183 974 162,33 1022    
64  ROUSSOS FRAGKISKOS GRE B M 8 183 153 159 177 138 158 968 161,33 1016    
65  KEHAGIAS DIMITRIOS GRE B M 8 143 182 145 174 160 163 967 161,17 1015    
66  SIDERAKIS SPYRIDON GRE B M 8 148 177 175 190 120 154 964 160,67 1012    
67  TSAGKAKOS HRISTOS GRE B M 8 168 178 139 141 165 169 960 160,00 1008    
68  HRISTOPOULOS ALEXANDROS GRE A M 164 153 174 140 181 194 1006 167,67 1006    
69  TRYPAKIS MIHAIL GRE A M 150 161 165 179 136 210 1001 166,83 1001    
70  ZOITOPOULOS STYLIANOS GRE B M 8 193 113 175 133 159 165 938 156,33 986    
71  MOYSIADIS EFSTATHIOS GRE B M 8 161 153 150 145 194 133 936 156,00 984    
72  FRAGKATHOULAS SOTIRIOS GRE B M 8 188 120 164 143 169 149 933 155,50 981    
73  TSAMAKTSOGLOU ANASTASIA GRE A F 8 172 149 143 145 175 145 929 154,83 977    
74  ZOI MARIA GRE A F 8 161 174 136 147 169 136 923 153,83 971    
75  SAKELLARIDI EVDOXIA GRE B F 15 122 133 168 180 142 132 877 146,17 967    
76  PAPASTAYROU DIMOSTHENIS GRE B M 8 136 181 182 146 148 123 916 152,67 964    
77  DROSOPOULOU HRYSANTHI GRE B F 15 140 132 153 161 166 121 873 145,50 963    
78  ARAVANTINOS ALEXANDROS GRE B M 8 205 170 137 145 127 127 911 151,83 959    
79  TANIS ISIDOROS GRE B M 8 164 150 133 132 152 179 910 151,67 958    
80  RIMIKIS VASILEIOS GRE B M 8 152 121 124 157 181 168 903 150,50 951    
81  MARMATAKI ATHINA GRE B F 15 157 141 159 141 152 093 843 140,50 933    
82  KAKOGIANNIS EFSTATHIOS GRE B M 8 163 110 119 140 129 146 807 134,50 855    
83  ROUSSOS ILIAS GRE B M 8 157 150 125 114 151 697 139,40 737    
 STRATIS HRISTOS GRE A M 235 205 180 146 145 190 1101 183,50 1101    
 SPYROGLOU STEFANOS GRE B M 8 187 165 171 148 187 168 1026 171,00 1074    
 VLAHOS SPYRIDON GRE A M 174 220 180 203 165 117 1059 176,50 1059    
 STAMATIADIS THEODOROS GRE A M 168 147 172 186 146 187 1006 167,67 1006    
 LANOS GEORGIOS GRE A M 189 203 174 157 169 892 178,40 892    
 KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 174 152 149 182 176 833 166,60 873    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 4-5 Tue 03/03/20
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  VITZILAIOS IOANNIS GRE B M 8 185 236 235 214 144 245 1259 209,83 1307     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  SARANTOPOULOS IOANNIS GRE B M 8 172 182 203 256 196 199 1208 201,33 1256     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  DIAKOUMAKOS ILIAS GRE A M 203 219 178 195 204 224 1223 203,83 1223     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  MOUGKIDIS MARIOS GRE B M 8 176 230 168 189 194 215 1172 195,33 1220     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  STATHATOS IOANNIS GRE A M 167 186 211 207 212 213 1196 199,33 1196     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  ANTONOPOULOU PANAGIOTA GRE A F 8 205 158 196 225 207 155 1146 191,00 1194     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  KALAFATAS STAYROS GRE B M 8 180 188 203 217 192 165 1145 190,83 1193     SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
8  KALAITZIS PANAGIOTIS GRE A M 244 238 139 222 203 143 1189 198,17 1189     SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
9  RALLIS NIKOLAOS GRE B M 8 210 182 189 171 212 171 1135 189,17 1183     SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
10  MELETIOS POL GRE A M 154 176 228 228 160 235 1181 196,83 1181     Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
11  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 163 173 193 186 226 231 1172 195,33 1172    
12  PAPPAS FILIPPOS GRE A M 190 180 194 181 191 234 1170 195,00 1170    
13  HORIANOPOULOS ILIAS GRE B M 8 195 192 177 177 189 192 1122 187,00 1170    
14  KYRIAKOS KONSTANTINOS GRE A M 172 159 231 192 205 198 1157 192,83 1157    
15  STERGIOU DIMITRIOS GRE B M 8 209 166 189 169 192 180 1105 184,17 1153    
16  KAVOUKAS GEORGIOS GRE B M 8 177 189 156 233 158 181 1094 182,33 1142    
17  AVRAMIDIS SAVVAS GRE A M 174 181 177 192 210 206 1140 190,00 1140    
18  IOANNIDIS LAZAROS GRE B M 8 195 177 189 192 190 147 1090 181,67 1138    
19  KOFIDIS DIONYSIOS GRE B M 8 188 134 172 164 223 202 1083 180,50 1131    
20  MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 197 201 219 171 200 143 1131 188,50 1131    
21  MOURITSAS HRISTOS GRE B M 8 192 174 186 202 116 207 1077 179,50 1125    
22  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE B M 8 190 199 198 164 145 181 1077 179,50 1125    
23  GIRNEATA GABRIELA M. GRE B F 15 172 177 236 153 159 136 1033 172,17 1123    
24  KOSMAS KONSTANTINOS GRE B M 8 190 178 185 179 173 164 1069 178,17 1117    
25  HALAS ANTONIOS GRE B M 8 136 188 222 183 176 162 1067 177,83 1115    
26  FANOURGIAKIS DIMITRIOS GRE B M 8 180 171 211 169 158 169 1058 176,33 1106    
27  XANTHAKOS DIMITRIOS GRE B M 8 212 184 151 189 172 147 1055 175,83 1103    
28  SKOURTIS ATHANASIOS GRE A M 225 148 199 167 170 192 1101 183,50 1101    
29  VLAHOS SPYRIDON GRE A M 178 154 203 159 220 186 1100 183,33 1100    
30  ANASTASIOU PANAGIOTIS GRE B M 8 162 194 160 198 175 162 1051 175,17 1099    
31  KARATZIS ASTRINOS GRE B M 8 171 182 158 215 168 153 1047 174,50 1095    
32  DOUKAS PANAGIOTIS GRE B M 8 166 173 170 160 167 210 1046 174,33 1094    
33  POLITIS TZOUNIS ALEXANDROS GRE A M 157 176 218 179 183 173 1086 181,00 1086    
34  SIONIS DIMITRIOS GRE A M 157 159 192 191 194 192 1085 180,83 1085    
35  KTENAKIS IOANNIS GRE B M 8 157 194 148 149 182 205 1035 172,50 1083    
36  SARANTIS DIMITRIOS GRE B M 8 172 138 187 181 173 178 1029 171,50 1077    
37  KARYMPAKAS ATHANASIOS GRE B M 8 177 162 164 161 170 188 1022 170,33 1070    
38  MYTAKIS IOANNIS GRE B M 8 209 186 166 148 167 140 1016 169,33 1064    
39  ANASTASIOU ALEXANDROS GRE B M 8 174 142 179 147 195 171 1008 168,00 1056    
40  POLITI TZOUNI ALEXIA GRE A F 8 138 145 177 193 166 182 1001 166,83 1049    
41  DIMITRIADIS ARISTOTELIS GRE B M 8 222 155 145 167 130 178 997 166,17 1045    
42  KARAGIANNIS ANASTASIOS GRE A M 202 176 177 157 159 172 1043 173,83 1043    
43  ISIDOROU MARIA GRE A F 8 161 157 140 174 182 179 993 165,50 1041    
44  AMPATZIS XENOFON GRE A M 205 135 155 159 180 192 1026 171,00 1026    
45  MANOLA ELEFTHERIA GRE B F 15 147 169 149 173 139 153 930 155,00 1020    
46  DEVLETOGLOU GEORGIOS GRE B M 8 167 142 148 168 197 144 966 161,00 1014    
47  RIMIKIS VASILEIOS GRE B M 8 145 157 192 163 138 168 963 160,50 1011    
48  MYTAKIS GEORGIOS GRE A M 166 184 197 180 128 156 1011 168,50 1011    
49  PAPASTAYROU DIMOSTHENIS GRE B M 8 192 138 163 152 169 139 953 158,83 1001    
50  LOUMANIS VASILEIOS GRE B M 8 161 167 151 137 157 170 943 157,17 991    
51  KARATSALOS DIMITRIOS GRE B M 8 158 169 161 166 147 141 942 157,00 990    
52  LANOU AIKATERINI GRE A F 8 147 150 178 118 169 176 938 156,33 986    
53  KARANDREAS NIKITAS GRE B M 8 131 141 126 177 160 201 936 156,00 984    
54  LAMPROUSIS SOTIRIOS GRE B M 8 127 141 134 147 186 194 929 154,83 977    
55  MPALTATZIS IOANNIS GRE B M 8 182 162 136 181 123 137 921 153,50 969    
56  TANIS ISIDOROS GRE B M 8 130 222 157 136 137 136 918 153,00 966    
57  GKOLFINOPOULOS GEORGIOS GRE A M 145 161 143 185 156 165 955 159,17 955    
58  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 8 159 154 152 166 142 112 885 147,50 933    
59  ARAVANTINOS ALEXANDROS GRE B M 8 121 150 169 133 161 139 873 145,50 921    
60  THEODORIDOU DESPOINA GRE B F 15 140 139 151 147 128 126 831 138,50 921    
61  KILIMANTZOS VIKTOR GRE B M 8 148 123 164 113 161 109 818 136,33 866    
62  KEHAGIAS DIMITRIOS GRE B M 8 134 129 169 170 112 714 142,80 754    
63  XAGORARIS DIMITRIS GRE B M 8 134 139 196 121 590 147,50 622    
64  MPYROSIS IOANNIS GRE A M 112 145 207 126 590 147,50 590    
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 6-7 Wed 04/03/20
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  IRODOTOU NEOKLIS CYP A M 205 241 258 279 199 167 1349 224,83 1349     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 189 194 289 212 202 256 1342 223,67 1342     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  SERELIS NIKOS GRE A M 225 183 248 255 199 209 1319 219,83 1319     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  HARITOPOULOS NIKOLAOS GRE B M 8 194 188 194 257 191 245 1269 211,50 1317     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  DRYMONAS KONSTANTINOS GRE A M 243 225 181 190 265 198 1302 217,00 1302     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  LEPTAKI DELIGIANNI NAYSIKA GRE A F 8 215 194 247 171 194 222 1243 207,17 1291     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  GREKAS GEORGIOS GRE A M 238 193 197 211 182 245 1266 211,00 1266     SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
8  STRATIS HRISTOS GRE A M 180 234 175 188 247 220 1244 207,33 1244     SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
9  KYRIAKOS CONSTANTINOU CYP A M 181 222 222 159 222 234 1240 206,67 1240     SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
10  SEZENIAS MIHAIL GRE B M 8 178 164 226 215 212 190 1185 197,50 1233     Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
11  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 190 203 243 167 211 218 1232 205,33 1232    
12  KEHAGIAS PAYLOS GRE A M 173 235 191 236 194 196 1225 204,17 1225    
13  FERGADIOTIS GRIGORIOS GRE B M 8 197 221 173 189 160 221 1161 193,50 1209    
14  LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE A M 172 210 206 232 199 172 1191 198,50 1191    
15  PANTELIDIS ANASTASIOS GRE A M 191 173 227 190 213 184 1178 196,33 1178    
16  VLAHOS SPYRIDON GRE A M 224 197 167 217 171 198 1174 195,67 1174    
17  XYDAS IOANNIS (J) GRE B M 8 205 201 142 199 236 140 1123 187,17 1171    
18  AVRAMIS GIANNAKOS GRE A M 191 204 220 152 182 221 1170 195,00 1170    
19  XYLOS PANTELIS GRE B M 8 183 152 173 205 219 189 1121 186,83 1169    
20  VOUVOUDAKIS DIMITRIOS GRE A M 192 237 195 227 156 151 1158 193,00 1158    
21  RIGOPOULOS SPYRIDON GRE B M 8 185 203 166 187 171 186 1098 183,00 1146    
22  STEFOPOULOS VASILEIOS GRE A M 181 166 193 200 219 184 1143 190,50 1143    
23  IRODOTOU NANTIA CYP A F 8 191 184 160 165 186 200 1086 181,00 1134    
24  ISIDOROU MARIA GRE A F 8 201 167 167 203 193 149 1080 180,00 1128    
25  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE B M 8 190 150 202 185 203 149 1079 179,83 1127    
26  PANTELIDIS ALEXANDROS GRE A M 224 161 200 159 135 245 1124 187,33 1124    
27  TSAKALOS STYLIANOS GRE B M 8 217 158 158 152 199 170 1054 175,67 1102    
28  SPYROGLOU STEFANOS GRE B M 8 174 158 194 187 172 162 1047 174,50 1095    
29  KARATSALOS DIMITRIOS GRE B M 8 137 149 154 225 182 198 1045 174,17 1093    
30  TARTSELI HRISTINA GRE A F 8 168 159 172 192 176 175 1042 173,67 1090    
31  STAYRINOY GEORGE CYP A M 243 141 191 161 175 177 1088 181,33 1088    
32  HRISTOPOULOS ALEXANDROS GRE A M 204 179 180 199 152 167 1081 180,17 1081    
33  TSIKOUNA STYLIANI GRE A F 8 177 221 164 141 175 146 1024 170,67 1072    
34  AVRAMIDIS SAVVAS GRE A M 142 177 194 161 156 237 1067 177,83 1067    
35  ATHYMARITOU MARIA GRE A F 8 178 186 146 164 158 181 1013 168,83 1061    
36  PAPASTATHOPOULOU AGGELIKI GRE B F 15 147 148 184 168 173 127 947 157,83 1037    
37  KOSTEAS THEODOROS GRE B M 8 156 129 179 150 179 191 984 164,00 1032    
38  MINDRINOU MARIA GRE B F 15 144 144 169 178 170 124 929 154,83 1019    
39  TOUMLELIS PAYLOS N. GRE B M 8 148 162 172 170 140 168 960 160,00 1008    
40  MARMATAKI ATHINA GRE B F 15 177 135 135 157 189 116 909 151,50 999    
41  TRYPAKIS MIHAIL GRE A M 145 187 157 182 176 147 994 165,67 994    
42  DOUKAS PANAGIOTIS GRE B M 8 149 180 180 124 157 154 944 157,33 992    
43  KATTIDIS SPIROS CYP A M 192 166 150 158 163 158 987 164,50 987    
44  GKOLFINOPOULOS GEORGIOS GRE A M 133 200 154 163 158 164 972 162,00 972    
45  DRAKONTAEIDI DIMITRA I. GRE B F 15 143 115 151 162 143 134 848 141,33 938    
46  MPOGIATZOGLOU ANDREAS GRE B M 8 150 166 134 128 154 153 885 147,50 933    
47  ROUSSOS FRAGKISKOS GRE B M 8 167 153 111 137 158 154 880 146,67 928    
48  PETKOV SVETOSLAV R. (J) GRE B M 8 157 129 151 161 125 139 862 143,67 910    
49  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 8 151 111 126 167 132 162 849 141,50 897    
50  GERASIMIDIS MILTOS GRE B M 8 115 165 158 091 147 159 835 139,17 883    
51  HIOTELIS ODYSSEFS GRE B M 8 143 109 176 140 122 137 827 137,83 875    
52  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 170 193 152 188 146 849 169,80 849    
53  ZAHARIOU ANDRONIKI GRE A F 8 150 139 289 144,50 305    
 MARMATAKI ATHINA GRE B F 15 142 185 119 141 189 114 890 148,33 980    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 8-10 Thu 05/03/20
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  KYRIAKOS CONSTANTINOU CYP A M 220 238 191 221 209 246 1325 220,83 1325     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  KRIZINIS EVAGGELOS GRE A M 258 226 170 194 238 215 1301 216,83 1301     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  ROROS STAMATIS GRE A M 250 201 191 234 191 230 1297 216,17 1297     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  STEFANIDIS GEORGIOS GRE A M 247 197 190 253 196 207 1290 215,00 1290     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  PARASAKIS STAYROS GRE A M 189 234 235 247 148 229 1282 213,67 1282     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  STEFOPOULOS VASILEIOS GRE A M 164 178 183 247 207 297 1276 212,67 1276     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  SEZENIAS MIHAIL GRE B M 8 180 178 233 202 234 188 1215 202,50 1263     SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
8  STAYRINOU GEORGE CYP A M 179 253 233 183 190 208 1246 207,67 1246     SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
9  GEORGIADIS LEONIDAS GRE A M 224 179 194 180 236 223 1236 206,00 1236     SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
10  DIEGO MANOLITO GRE A M 182 187 188 179 240 226 1202 200,33 1202     Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
11  HRYSOVERGI ELENI GRE B F 15 193 154 177 196 189 192 1101 183,50 1191    
12  KONSTANTINIDIS KONSTANTINOS CYP B M 8 188 186 189 178 187 214 1142 190,33 1190    
13  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 224 205 180 178 193 206 1186 197,67 1186    
14  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 178 192 220 217 151 222 1180 196,67 1180    
15  KALAFATAS STAYROS GRE B M 8 224 192 133 175 183 217 1124 187,33 1172    
16  ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 199 164 213 172 159 212 1119 186,50 1167    
17  GEORGIOU GEORGIOS CYP A M 198 171 201 193 186 215 1164 194,00 1164    
18  SIDERAKIS SPYRIDON GRE B M 8 154 180 224 212 189 156 1115 185,83 1163    
19  PAHOULIS VRETTOS GRE A M 214 223 157 191 223 148 1156 192,67 1156    
20  GERASIMIDIS MILTOS GRE B M 8 159 176 142 198 203 228 1106 184,33 1154    
21  VASSILIOU VASSOS CYP A M 152 175 209 210 215 191 1152 192,00 1152    
22  VALSAMIS HRISTOS GRE B M 8 193 150 160 183 236 179 1101 183,50 1149    
23  MPOUZAS MIHAIL GRE A M 184 155 217 196 226 171 1149 191,50 1149    
24  GKRIGKAS KONSTANTINOS GRE A M 222 172 198 178 192 186 1148 191,33 1148    
25  SERELIS NIKOS GRE A M 152 195 193 200 163 237 1140 190,00 1140    
26  KOSIVIS IOANNIS GRE B M 8 220 174 138 172 172 210 1086 181,00 1134    
27  EVELTHONTOS EVELTHON CYP B M 8 193 196 170 158 166 199 1082 180,33 1130    
28  KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 173 158 219 174 199 193 1116 186,00 1116    
29  STATHOPOULOS IOANNIS GRE B M 8 166 173 166 176 187 200 1068 178,00 1116    
30  MPOHOTIS SPYRIDON GRE A M 180 166 186 194 172 216 1114 185,67 1114    
31  IRODOTOU NANTIA CYP A F 8 184 182 185 191 168 156 1066 177,67 1114    
32  PAPANDREOPOULOS PANAGIOTIS GRE B M 8 167 187 207 145 180 168 1054 175,67 1102    
33  SOFOCLEOUS DINOS CYP A M 203 199 210 161 167 159 1099 183,17 1099    
34  KEKESIS NIKOLAOS GRE A M 194 182 135 196 198 194 1099 183,17 1099    
35  MPITSAKOU ANASTASIA GRE B F 15 143 214 140 144 152 200 993 165,50 1083    
36  KASTORI DIMITRA CYP A F 8 182 195 139 214 139 161 1030 171,67 1078    
37  ROVITHAKI ANASTASIA GRE A F 8 193 207 149 188 129 159 1025 170,83 1073    
38  KAVOUKAS GEORGIOS GRE B M 8 168 168 189 195 160 144 1024 170,67 1072    
39  KARATZIS ASTRINOS GRE B M 8 148 188 163 150 192 179 1020 170,00 1068    
40  DIAKOUMAKOS ILIAS GRE A M 171 201 207 153 170 163 1065 177,50 1065    
41  KATTIDIS SPIROS CYP A M 183 143 185 200 156 198 1065 177,50 1065    
42  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 138 155 181 173 201 159 1007 167,83 1055    
43  VLAHOS SPYRIDON GRE A M 176 142 211 159 194 166 1048 174,67 1048    
44  MYTAKIS ANDREAS GRE B M 8 156 162 136 187 184 175 1000 166,67 1048    
45  EL LATIF MOHT E. GRE B M 8 179 161 174 156 200 128 998 166,33 1046    
46  KOFIDIS DIONYSIOS GRE B M 8 128 125 209 147 205 176 990 165,00 1038    
47  KARAGIANNIS ANASTASIOS GRE A M 160 161 196 172 164 181 1034 172,33 1034    
48  SKOURTIS ATHANASIOS GRE A M 125 176 136 186 203 201 1027 171,17 1027    
49  KOUTOULOGENIS HARALAMPOS GRE B M 8 161 183 159 172 150 146 971 161,83 1019    
50  HATZANTONIS IOANNIS GRE B M 8 176 180 140 159 160 145 960 160,00 1008    
51  SAKELLARIDI EVDOXIA GRE B F 15 181 157 186 150 146 089 909 151,50 999    
52  KAKOGIANNIS EFSTATHIOS GRE B M 8 182 164 131 139 172 144 932 155,33 980    
53  FOTOPOULOS KONSTANTINOS GRE B M 8 170 154 142 123 171 156 916 152,67 964    
54  MPITSAKOS SOFOKLIS GRE A M 160 161 131 134 173 178 937 156,17 937    
55  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 187 171 199 161 138 856 171,20 856    
56  STATHATOS IOANNIS GRE A M 176 185 182 203 746 186,50 746    
57  LANOS GEORGIOS GRE A M 174 159 175 148 656 164,00 656    
58  MYTAKIS GEORGIOS GRE A M 153 160 172 168 653 163,25 653    
 PARASAKIS STAYROS GRE A M 152 243 269 171 193 195 1223 203,83 1223    
 SEZENIAS MIHAIL GRE B M 8 173 180 223 190 189 209 1164 194,00 1212    
 KALAFATAS STAYROS GRE B M 8 176 167 167 155 183 210 1058 176,33 1106    
 PAHOULIS VRETTOS GRE A M 170 165 214 217 158 173 1097 182,83 1097    
 KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 147 174 180 148 156 199 1004 167,33 1052    
 KEMOS ARISTOTELIS GRE A M 174 164 186 159 151 192 1026 171,00 1026    
 STATHOPOULOS IOANNIS GRE B M 8 138 167 186 156 181 148 976 162,67 1024    
 ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 147 138 193 156 170 170 974 162,33 1022    
 MPITSAKOU ANASTASIA GRE B F 15 173 159 155 152 140 144 923 153,83 1013    
 KATTIDIS SPIROS CYP A M 157 132 132 188 187 138 934 155,67 934    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 11-14 Fri 06/03/20
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  ROROS STAMATIS GRE A M 195 260 236 256 173 277 1397 232,83 1397     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  EXARHOU ANASTASIOS (J) GRE B M 8 221 245 193 238 216 156 1269 211,50 1317     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  PIKOULIS IOANNIS GRE A M 204 233 224 233 193 215 1302 217,00 1302     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  STEFANIDIS GEORGIOS GRE A M 254 203 227 193 196 224 1297 216,17 1297     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  STOUPIS ANASTASIOS (J) GRE B M 8 227 203 184 222 183 213 1232 205,33 1280     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  PANTELIDIS ALEXANDROS GRE A M 205 168 216 232 246 208 1275 212,50 1275     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  PARASAKIS STAYROS GRE A M 211 181 264 238 188 177 1259 209,83 1259     SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
8  TSIKOUNA STYLIANI GRE A F 8 223 233 180 226 173 173 1208 201,33 1256     SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
9  LYKIARDOPOULOS DIMITRIOS GRE A M 176 230 259 151 188 245 1249 208,17 1249     SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
10  EVELTHONTOS EVELTHON CYP B M 8 156 202 212 215 202 214 1201 200,17 1249     Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
11  LYRATZIS KONSTANTINOS GRE A M 174 197 224 211 220 214 1240 206,67 1240    
12  LEPTAKI DELIGIANNI NAYSIKA GRE A F 8 217 170 163 216 213 185 1164 194,00 1212    
13  KALAFATAS STAYROS GRE B M 8 204 134 162 197 220 233 1150 191,67 1198    
14  KOSMAS KONSTANTINOS GRE B M 8 191 181 211 160 216 191 1150 191,67 1198    
15  KEKESIS NIKOLAOS GRE A M 187 188 251 189 169 213 1197 199,50 1197    
16  AYGERINOU HRYSOULA A. (J) GRE B F 15 202 140 184 195 181 204 1106 184,33 1196    
17  PAPANDREOPOULOS PANAGIOTIS GRE B M 8 168 212 195 123 175 259 1132 188,67 1180    
18  KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 204 214 214 184 162 200 1178 196,33 1178    
19  GREKAS GEORGIOS GRE A M 189 185 180 207 214 199 1174 195,67 1174    
20  GEORGIOU GEORGIOS CYP A M 218 176 191 160 234 191 1170 195,00 1170    
21  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE B M 8 186 190 183 162 222 179 1122 187,00 1170    
22  KASTORI DIMITRA CYP A F 8 185 133 223 188 186 201 1116 186,00 1164    
23  SARANTOPOULOS IOANNIS GRE B M 8 195 124 180 176 210 230 1115 185,83 1163    
24  SERVOS NIKOLAOS GRE B M 8 169 181 177 178 179 225 1109 184,83 1157    
25  VITORIOS EVAGGELOS GRE B M 8 184 205 166 203 164 184 1106 184,33 1154    
26  STEFANOVA MARINA BGR A F 8 154 200 212 161 191 180 1098 183,00 1146    
27  HRYSAFITIS NIKOLAOS GRE B M 8 236 164 205 178 150 164 1097 182,83 1145    
28  PAHOULIS VRETTOS GRE A M 242 201 147 190 183 180 1143 190,50 1143    
29  KARETSOS ATHANASIOS GRE A M 158 155 192 173 195 264 1137 189,50 1137    
30  HARITOPOULOS ANDREAS GRE A M 174 167 167 234 194 193 1129 188,17 1129    
31  IOANNIDIS LAZAROS GRE B M 8 144 185 168 201 192 173 1063 177,17 1111    
32  TSAKALOS STYLIANOS GRE B M 8 180 159 139 196 182 203 1059 176,50 1107    
33  MPOUZAS MIHAIL GRE A M 228 151 210 208 138 170 1105 184,17 1105    
34  SOFOCLEOUS DINOS CYP A M 159 176 147 181 193 247 1103 183,83 1103    
35  MYTAKIS ANDREAS GRE B M 8 154 167 210 160 198 163 1052 175,33 1100    
36  KARYMPAKAS ATHANASIOS GRE B M 8 180 166 176 167 202 160 1051 175,17 1099    
37  STATHOPOULOS IOANNIS GRE B M 8 171 136 184 170 183 206 1050 175,00 1098    
38  PAPASTAYROU DIMOSTHENIS GRE B M 8 203 200 199 143 178 123 1046 174,33 1094    
39  MOURITSAS HRISTOS GRE B M 8 208 154 172 155 179 175 1043 173,83 1091    
40  PATSAOURAS EPAMEINONDAS GRE A M 171 172 164 163 171 235 1076 179,33 1076    
41  PASTOU YIOLA CYP A F 8 185 176 169 173 144 168 1015 169,17 1063    
42  VRETTOU GEORGIA GRE B F 15 168 201 158 143 147 150 967 161,17 1057    
43  LEYKIMIOTIS HRISTOS P. GRE B M 8 157 160 167 183 186 154 1007 167,83 1055    
44  VASSILIOU VASSOS CYP A M 166 159 178 164 187 200 1054 175,67 1054    
45  MPALTATZIS IOANNIS GRE B M 8 152 165 143 206 148 189 1003 167,17 1051    
46  MPITSAKOU ANASTASIA GRE B F 15 165 177 153 150 157 157 959 159,83 1049    
47  ANEZOULAKI ELEFTHERIA GRE A F 8 174 148 159 148 174 196 999 166,50 1047    
48  KATTIDIS SPIROS CYP A M 148 190 136 213 184 172 1043 173,83 1043    
49  KOUNOUPIOTIS IOANNIS GRE B M 8 179 158 167 157 151 177 989 164,83 1037    
50  STAYRINOU GEORGE CYP A M 170 214 158 131 189 174 1036 172,67 1036    
51  ANASTASIOU ALEXANDROS GRE B M 8 148 166 154 162 167 188 985 164,17 1033    
52  MPOUFESIS NIKOLAOS GRE A M 186 173 126 194 157 193 1029 171,50 1029    
53  KARAGIANNIS ANASTASIOS GRE A M 164 150 183 166 185 178 1026 171,00 1026    
54  LIONTAS ARISTEIDIS GRE A M 186 143 162 205 121 203 1020 170,00 1020    
55  ORESTIDIS PANAGIOTIS GRE B M 8 164 144 176 156 157 163 960 160,00 1008    
56  DRAKONTAEIDI DIMITRA I. GRE B F 15 153 171 120 152 160 153 909 151,50 999    
57  ZAHARIOU ANDRONIKI GRE A F 8 116 175 135 180 133 171 910 151,67 958    
58  KOUTOULOGENIS HARALAMPOS GRE B M 8 144 140 154 135 147 138 858 143,00 906    
59  HATZANTONIS IOANNIS GRE B M 8 199 166 198 144 131 838 167,60 878    
60  IRODOTOU NEOKLIS CYP A M 209 174 198 181 762 190,50 762    
61  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 162 198 170 165 695 173,75 695    
62  IRODOTOU NANTIA CYP A F 8 147 175 185 507 169,00 531    
63  KYVELOU EVAGGELIA GRE A F 8 182 167 137 486 162,00 510    
 KAGIALOGLOU NIKOLAOS GRE A M 187 229 198 230 190 140 1174 195,67 1174    
 KALAFATAS STAYROS GRE B M 8 186 155 195 175 163 208 1082 180,33 1130    
 STEFANOVA MARINA BGR A F 8 169 203 154 191 150 193 1060 176,67 1108    
 GREKAS GEORGIOS GRE A M 168 147 187 206 163 222 1093 182,17 1093    
 PASTOU YIOLA CYP A F 8 178 185 173 137 156 165 994 165,67 1042    
 PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 182 181 164 527 175,67 527    
 STAYRINOU GEORGE CYP A M 144 167 152 463 154,33 463    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 15 Sat 07/03/20 08:30
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
      SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
      SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
      SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
      SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
      SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
      SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
      SQUADS 16 [Sat 07/03/20 12:30]
      SQUADS 17 [Sat 07/03/20 16:30]
      SQUADS 18 [Sat 07/03/20 20:30]
      Desperado [Sat 07/03/20 24:00]
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     





Mobile Version
      Ζωντανά Αποτελέσματα (Squad/Φάση)       Γενική Κατάταξη (Προκριματικά)       Τελικοί       Αποτελέσματα ανά Squad       Άλλα Βραβεία

  SQUADS 16 Sat 07/03/20 12:30
No Player Name
Ονοματεπώνυμο
Coun
Χώρα
Cat.
Κατ.
Gend
Φύλο
HDC 1 2 3 4 5 6 Total Average Total
+HDC
    Squads
1  MPOUFESIS NIKOLAOS GRE A M 221 232 215 247 223 198 1336 222,67 1336     SQUADS 1-3 [Wed-Fri 26-28/02/20]
2  ZAMPETAKIS GIORGOS GRE A M 220 245 171 256 236 186 1314 219,00 1314     SQUADS 4-5 [Tue 03/03/20]
3  XYDAS IOANNIS (J) GRE B M 8 191 158 231 169 232 204 1185 197,50 1233     SQUADS 6-7 [Wed 04/03/20]
4  GEORGIOU GEORGIOS CYP A M 253 180 155 221 193 224 1226 204,33 1226     SQUADS 8-10 [Thu 05/03/20]
5  PERIKLEOUS NAKIS CYP A M 200 210 223 193 192 206 1224 204,00 1224     SQUADS 11-14 [Fri 06/03/20]
6  LYHNARAS KONSTANTINOS GRE B M 8 178 192 201 169 256 171 1167 194,50 1215     SQUADS 15 [Sat 07/03/20 08:30]
7  DOUKOPOULOS GEORGIOS